“Sabatia. Zemsta”, Justyna Wnuk

„Strzeż się miłości. Miłość zabija, miłość oznacza bezbronność, rozpieprza cię kawałek po kawałku. To ekstremalny syf. Tylko raz skoczyłam na główkę z klifu i okazało się, że woda wsiąkła w ziemię, a mój umysł i serce rozsypały się w drobny mak”.

Mówią, że miłości i dobro nie istnieje, zwłaszcza w jej świecie. W świecie, w którym panował mrok, ciemne interesy i niebezpieczeństwo.

Zahara była córką największego bossa Meksykańskiego kartelu. Była córeczką tatusia i ukochaną siostrą, ale jak to wkraczająca w dorosłość młoda kobieta pragnęła miłości. Od lat podkochiwała się w jednym z pracowników ojca i przyjacielu jej brata – Tobiasie. Ten niebezpieczny mężczyzna robił wszystko, by trzymać się jak najdalej od niej, bo ona jemu również nie była obojętna. Niestety nic to nie pomogło, bo uczucie, jakie ich połączyło, było prawdziwe. Oboje wiedzieli, co może się stać, gdyby ktoś odkrył prawdę o nich. Nie cieszyli się zbyt długo tym uczuciem, bo niebezpieczeństwo zapukało do ich domu, odbierając dziewczynie wszystkich, których kochała. I tak właśnie zaczyna się zemsta i historia Zahary. By ją poznać i dowiedzieć się więcej, musicie koniecznie sięgnąć po tę książkę, a to dopiero pierwszy tom tej ekscytującej i wciągającej historii.

Nie będę kłamać, uwielbiam wątki mafijne, ale od jakiegoś czasu, gdy czytałam kolejne książki z tym wątkiem… dostarczały mi emocji, ale nie wbijały mnie w fotel. Ta od pierwszej strony zawładnęła mną i porwała w świat jej bohaterów, a jest on pełen krwi, niebezpieczeństw, zemsty, strachu, intryg.

Poznawałam Zaharę, gdy była zakochana i przeżywała swoją pierwszą miłość, jak była niewinna. I gdy 11 lat później była już zupełnie inną kobietą, przesiąkniętą mrokiem i zemstą. Nie mogłam się oderwać od czytania i bez zawahania, od razu po skończeniu jej, sięgnęłam po kolejny tom. Nie wiem, jak to zrobiłam, ale w ciągu prawie jednego dnia przeczytałam niemal obie części. Na taką książkę czekałam, dla takiej książki straciłam serce i przez nią przestało liczyć się dla mnie wszystko dookoła. Takich książkę chce więcej, dla takich książkę bije moje serce. Książek, które są przesiąknięte emocjami, pożądaniem, niepewnością, niebezpieczeństwem, zemstą. Jeśli uwielbiacie wątek mafijny, to jest pozycja, którą musicie przeczytać i która jest dla mnie obowiązkowa.

„Kocham? Kochałam w życiu tylko jednego mężczyznę. Teraz każdą emocję doszczętnie niszczyłam. Mój mrok, moje żelazne zasady mogła obejść tylko jedna osoba, która była moim światłem”.

Autorka: @historie_budzace_namietnosc

Korekta: poprawna.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *