“Gra pozorów”, Charlotte Mils

Intryga, brutalność, nieprzewidywalność… A do tego pobudzający zmysły wątek erotyczny… To właśnie oferuje Charlotte Mils w „Grze pozorów”.

Rodzina to niemal świętość. Niemal, bo w świecie mafii prawdziwą świętością jest niepisany kodeks zasad. Obowiązuje on bezwzględnie każdego gangstera, niezależnie od jego pozycji w hierarchii.

Takie przekonanie nosi głęboko w sercu Lorenzo – najstarszy syn Dona Cesara Moretti. Dziedzic imperium największej rodziny mafijnej w kraju.

Jego pozycja oferuje mu liczne przywileje, szacunek oraz upragnioną władzę. Jednak, by ich nie stracić, musi każdego dnia udowadniać swoją lojalność i oddanie wobec ojca, wobec mafii. Potrafi być okrutny i bezwzględny. Posłusznie wykonuje swoje śmiercionośne obowiązki.

Największym lękiem młodego bossa jest widok rozczarowanego Cesara, pilnuje się więc na każdym kroku, by mu w niczym nie podpaść.

Wszystko jednak ulega zmianie, gdy na drodze stanie mu pewna kobieta – jego największa słabość, potencjalna zguba – Chiara.

Ta  młoda, świeża i ponętna piękność jest przedmiotem wymiany pieczętującej lukratywny interes jego ojca. Zostaje oddana pod opiekę Lorenzo.

Wkrótce zalewa ich fala pożądania, wzajemnej fascynacji. Czy będą w stanie się jej oprzeć? Dla Lorenzo romans z Chiarą oznacza wyrok. Czy zaryzykuje swoją pozycję, a nawet życie dla niej? Czy w jego brutalnym świecie jest miejsce na miłość?

Tymczasem życie mafijnej rodziny zakłócają tajemnicze ataki na życie Cesara i jego bliskich. Ktoś próbuje zniszczyć ich gangsterskie imperium.

Lorenzo musi szybko odnaleźć sprawcę, ponieważ dziwnym trafem ślady prowadzą w jego kierunku. Ktoś ewidentnie chce go wrobić!

„Gra pozorów” w intrygujący sposób otwiera przed czytelnikiem brutalny świat gangsterskich porachunków i niebezpiecznych intryg. Fabułę urozmaicają erotyczne uniesienia. Autorka wie, jak trafić do wyobraźni kobiet, jak pobudzić zmysły bogatymi opisami namiętnych scen.

Ten mafijny romans czyta się niemal jednym tchem.

autorka: Marta Hajduk, Content writer. Pisarka i projektantka tekstów, https://martahajduk.pl

Książka w bardzo atrakcyjnej cenie do zakupienia na stronie Książkowe Love.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *