„Podróż poślubna”, Paulina Cichecka

„Podróż poślubna”, to emocjonalna uczta. Dopełni idealnie Twój upragniony wieczorny czas „tylko dla siebie”. Autorka zadbała o ciepłą, romantyczną atmosferę. Dorzuciła też szczyptę nieoczekiwanych, dodatkowych wrażeń…

Główna bohaterka – Magda jest wrażliwa i subtelna. Po ciężkich doświadczeniach zaserwowanych jej przez los, odnajduje wreszcie spokój. Spełnia się zawodowo
w pracy architektka wnętrz. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko stabilizacji w życiu osobistym.

Poznaje Roberta – chodzący ideał mężczyzny – przystojny, pewny siebie, twardo stąpający po ziemi. Relacja z nim dopełnia szczęście Magdy. Jej owocem jest oczywiście wymarzony ślub i romantyczna podróż na Chorwację.

Luksusowy apartament z cudownym widokiem. Plaża zalana słońcem, wakacyjny klimat. Istna sielanka dla nowożeńców. Tak zaczyna się ich życie, jak z bajki…

Czy coś jest w stanie zepsuć taką idyllę?

Do akcji wkracza Franek – przepracowany manager hotelu w Krakowie, który wybrał się na upragnione wakacje.  Od początku przynoszą mu one jednak „atrakcje” bogate w skoki adrenaliny.

I w takich okolicznościach poznaje Magdę. Franek przypadkowo staje się bohaterem, a jednocześnie sprawcą zamieszania w jej życiu.

Podróż poślubna mija. Magda z Robertem wpadają w nowy etap ich małżeńskiego życia, gdzie uniesienia miłosne przeplatają się z pierwszymi małżeńskimi sprzeczkami.

Dodatkowe komplikacje powoduje nietypowe zlecenie projektowe, jakiego podjęła się Magda… i głęboko skrywany sekret Roberta.

Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości?

Czy ich miłość przetrwa perturbacje codzienności?

W miarę czytania coraz trudniej oderwać się od lektury. Paulina Cichecka doskonale wie, jak poruszyć emocje w czytelniku. Zarówno te piękne, romantyczne, jak i te powodujące napięcie, podekscytowanie.

Książka wyzwala poczucie ciepła, takiej przytulności, w czasie czytania. Emanuje serdecznością. Nadaje się idealnie do wieczornego relaksu w miękkim fotelu,
z kieliszkiem pysznego wina w ręku.

autorka: Marta Hajduk, Content writer. Pisarka i projektantka tekstów, https://martahajduk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *