“Nieznana”, A. November

Abigail Doe to młoda dziewczyna po traumatycznych przejściach w dzieciństwie. Znaleziona jako noworodek, nie zna nawet swojej prawdziwej tożsamości. Życie od najmłodszych lat mocno ją doświadcza, ale Abi znajduje w sobie siłę i samozaparcie, co pozwala jej zdobyć solidne wykształcenie i zrealizować plan na przyszłość.

Kellan Masters to były komandos SEAL, który prowadzi żmudne, 2-letnie śledztwo mające na celu złapanie okrutnego barona.

Para spotyka się zupełnie przypadkowo i gdy wydaje im się, że to na tyle, a ich wzajemna fascynacja pozostanie tylko w sferze marzeń, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.

W jakich okolicznościach ich drogi znowu się przetną? Co z tego wyniknie?

Co od razu pragnę zaznaczyć – ta książka to debiut autorki. Szczerze mówiąc, nie wierzyłam w to i kilkukrotnie sprawdzałam tę informację. Nic na to bowiem podczas lektury nie wskazuje.

„Nieznana” jest świetnie napisana, ukazując najpodlejsze czyny, jakie człowiek może zgotować innej osobie. Mamy tu silnie rozbudowany wątek handlu ludźmi, brutalność – znęcanie się fizyczne i psychiczne, gwałty oraz pedofilię. Nie jest to więc lektura łatwa i przyjemna, odradzam ją też osobom szukającym słodkich, ckliwych romansów. Tutaj dostajemy mocny thriller z wątkami o zabarwieniu erotycznym. Czyli lektura dla specyficznych czytelników, którym ją gorąco polecam.

Zakończenie książki wywołuje skrajne uczucia. Zalecam posiadanie pod ręką od razu kolejnych tomów. „Nieznaną” czyta się szybko, emocje wręcz kipią, akcja zmienia się nieprzewidywalnie.

Zachęcam też do obserwowania samej autorki, która szykuje nam już kolejne poruszające niespodzianki.

Lektura szczególnie polecana dla fanów serii „Kaci Hadesa” Tillie Cole. Dostępna w abonamencie Legimi i innych platformach z e-bookami. Wersję papierową polecam zakupić tutaj.

autorka: Joanna Prugar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *