Na tym blogu, mniej lub bardziej regularnie, będziemy Wam podpowiadać, co zrobić z własnym pisaniem – jeśli już piszecie, albo z marzeniami o własnym pisaniu – jeśli dopiero myślicie o tym, że fajnie byłoby pisać czy to książki czy inne teksty. 

Dowiecie się od nas jak funkcjonować w świecie literackim – pisarskim, recenzenckim, blogerskim i wydawniczym. 

Opowiemy i wyjaśnimy Wam cały proces wydawniczy, od pomysłu na książkę po sprzedaż i promocję. Z całym niewidocznym zapleczem, takim jak, redakcja tekstów, korekta, projektowanie okładki, layoutu książki, ale też drukowanie, magazynowanie i dystrybucja.

Pokażemy różne możliwości publikacji Waszych książek, recenzji, czy bloga literackiego. Podpowiemy gdzie szukać finansowania projektów, ale też uczciwie zdradzimy, ile można na tym zarobić albo stracić. A o tym jaka to ciężka praca będziemy Wam pokazywać na każdym kroku.

Co zyskujemy istniejąc na portalach społecznościowych? 

Kiedy i jak powinniśmy mówić o własnym pisaniu? 

Czy jeden komunikat o książce będzie zrozumiały dla Waszych potencjalnych czytelników?  

O tym wszystkim i wielu innych ważnych dla pracujących ze słowem twórcach, będziemy wspominać tutaj oraz w naszych materiałach audio i wideo. A w przyszłym roku oddamy w Wasze ręce nasz własny poradnik, z którego dowiecie się jeszcze więcej. 

Zapraszamy do czytania, słuchania i oglądania.

Ania Nowicka-Bala i Paweł Łęczuk

Author admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *